Een mooie presentatie over de toekomst van werk.
De functie van programmeur of online marketeer bestond 20 jaar geleden nog niet. Welke functies bestaan er (nog) over 20 jaar? In ieder geval gaat werk anders georganiseerd worden. Er ontstaat een globale arbeidsmarkt, waarin virtuele teams tijdelijk samengesteld worden om een project op te pakken. The word “career” is as outdated as the word “typewriter”…..
http://www.slideshare.net/jbrenman/the-future-of-work-2361479
3 reacties
Is het mogelijk dat ik direct de presentatie kan bekijken, zonder dat ik bij “slideshare.net” een account aan moet maken?
@ M Jacobs, ik heb het zojuist nog even geprobeerd, maar je kunt de presentatie gewoon (online) bekijken zonder ingelogd te zijn (dus een account aan te maken).
Alleen voor downloaden heb je een account nodig.
Marco, het is me op een andere pc inderdaad wel gelukt. Het had met instellingen van de pc te maken!